Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Terviseamet

Seade

MSA kood 16969
UDI kood
Seadme klass Meditsiiniseade
Riskiklass I
On abivahend -
Seadme kaubanduslik nimi (eesti keeles) DermaSilk® terapeutilised rõivad
Seadme kaubanduslik nimi (inglise keeles) DermaSilk® therapeutic clothing
Sihtotstarve (eesti keeles) DermaSilk® on patenteeritud uuenduslik terapeutiliste rõivaste sari inimestele, kes kannatavad naha- või limaskesta probleemide all.
DermaSilki ravirõivad on läbimurdeks atoopilise dermatiidi ja muude nahaprobleemide ravis. DermaSilki kaitsvad omadused on leidnud tõestust mitmete tundliku naha probleemide korral nagu ekseemi, sklerootilise lihheni, korduva kandidoosi ning keemia- ja kiiritusravist tulenevate nahapõletike puhul.
Sihtotstarve (inglise keeles) DermaSilk® is patented therapeutic clothing revolutionising the management of atopic eczema and other skin conditions.
DermaSilk is the innovative line of therapeutic clothing for people who suffer from problems of skin or mucosa (for example Atopic Dermatitis, Contact Dermatitis, Mycosis, Candidiasis) or in case of sensitive skin.
Tüüp/Mudel/Artikli number
Seadme lisainfo DermaSilk® tõhusus tuleneb koostoimest puhta siidfibroiini kasulike omaduste ja püsiva antimikroobse aine kaitsva mõju vahel. Viimane kontrollib ja takistab bakterite ja seente kasvu kangal, säilitades samal ajal naha ja limaskesta looduslikud bakterid. Antimikroobne kaitse kestab kogu toote eluea. DermaSilk® rahustab tundlikku nahka;vähendab sügelust ja põletikku;piirab higieritust ja säilitab õige termilise ja hüdrolipiidse tasakaalu;piirab bakterite ja seente kasvu;taastab nahka.
Tootja Alpretec S.r.l.-
Registris alates 13.10.2021
Olek Aktsepteeritud
EHK soodustus EHK soodustus puudub
Meditsiiniseadmega seotud dokumendid
ID Faili otstarve Lisatud Pealkiri
Levitamine
ID Jrk Levitaja nimi Levitaja kood Alates

Piksel

x
Andmekogu Otsing Uudised Abi Abimaterjalid Avalikud andmed