Font size
Font spacing
Contrast
Terviseamet

Medical device

MSA code 16969
UDI code
Seadme klass Meditsiiniseade
Risk class I
Appliance -
Device name (in Estonian) DermaSilk® terapeutilised rõivad
Device name (in English) DermaSilk® therapeutic clothing
Intended use (is Estonian) DermaSilk® on patenteeritud uuenduslik terapeutiliste rõivaste sari inimestele, kes kannatavad naha- või limaskesta probleemide all.
DermaSilki ravirõivad on läbimurdeks atoopilise dermatiidi ja muude nahaprobleemide ravis. DermaSilki kaitsvad omadused on leidnud tõestust mitmete tundliku naha probleemide korral nagu ekseemi, sklerootilise lihheni, korduva kandidoosi ning keemia- ja kiiritusravist tulenevate nahapõletike puhul.
Intended use (in English) DermaSilk® is patented therapeutic clothing revolutionising the management of atopic eczema and other skin conditions.
DermaSilk is the innovative line of therapeutic clothing for people who suffer from problems of skin or mucosa (for example Atopic Dermatitis, Contact Dermatitis, Mycosis, Candidiasis) or in case of sensitive skin.
Type/model/article number
Additional information DermaSilk® tõhusus tuleneb koostoimest puhta siidfibroiini kasulike omaduste ja püsiva antimikroobse aine kaitsva mõju vahel. Viimane kontrollib ja takistab bakterite ja seente kasvu kangal, säilitades samal ajal naha ja limaskesta looduslikud bakterid. Antimikroobne kaitse kestab kogu toote eluea. DermaSilk® rahustab tundlikku nahka;vähendab sügelust ja põletikku;piirab higieritust ja säilitab õige termilise ja hüdrolipiidse tasakaalu;piirab bakterite ja seente kasvu;taastab nahka.
Manufacturer Alpretec S.r.l.-
In register from 10/13/2021
Status Active
EHK soodustus EHK soodustus puudub
Documents related to medical device model
ID Purpose of the file Added Title
Distribution
ID No. Distributors name Distributors code From

Piksel

x
Database News Help Forms Open data